20200724_125053.jpg

 
Průběžné výsledky kategorie: D7          8.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Sedláková Nela           Pionyru Sokolov      PIO           23.02  +      0.00
  2>Brandtlová Laura         Lomnice              Lom           27.27  +      4.25
  3>Gvizdová Kristyna        Pionyru Sokolov      PIO           30.42  +      7.40
  4>Majdanicsová Emílie      Pionyru Sokolov      PIO           31.24  +      8.22
  5>Wagnerova Kristyna       Lomnice              Lom           32.32  +      9.30
  6>Horáková Anna            Kraslice             KRA           32.58  +      9.56
  7>Tomecková Nela           Lomnice              Lom           33.18  +     10.16
  8>Kuplent Nikol            Lomnice              Lom           37.14  +     14.12
  9>Hulková Gabriela         Lomnice              Lom           37.52  +     14.50
    Patakiová Barbora        Kraslice             KRA       DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D9          8.5km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Janecká Tereza           Lomnice              Lom           17.41  +      0.00
  2>Fojtíková Vendula        Pionyru Sokolov      PIO           17.42  +      0.01
  3>Fojtíková Nikola         Pionyru Sokolov      PIO           19.44  +      2.03
  4>Tauerová Kristína        Pionyru Sokolov      PIO           19.59  +      2.18
  5>Hrubá Nikol              Lomnice              Lom           21.14  +      3.33
  6>Zrubková Naomi           Lomnice              Lom           27.13  +      9.32
  7>Prouzová Kristyna        Lomnice              Lom           61.40  +     43.59
  8>Kadlecová Natálie        Kraslice             KRA           62.31  +     44.50
 
Průběžné výsledky kategorie: H7          6.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Gregor Richard           Bezecká Sokolov      BEZ           13.56  +      0.00
  2>Sebján Radek             Pionyru Sokolov      PIO           20.08  +      6.12
  3>Bertelman Matyas         Pionyru Sokolov      PIO           22.34  +      8.38
  4>Nehmeth Tadeás           Lomnice              Lom           23.30  +      9.34
  5>Zolotár Filip            Lomnice              Lom           34.59  +     21.03
  6>Meinl Josef              Pionyru Sokolov      PIO           40.30  +     26.34
  7>Trojan Rocco             Lomnice              Lom           41.10  +     27.14
  8>Nemejc Adam Josef        Lomnice              Lom           44.52  +     30.56
  9>Jirkovsky Vojtech        Lomnice              Lom           48.43  +     34.47
 10>Hrbek Leos               Lomnice              Lom           50.44  +     36.48
 11>Mráz Ondrej              Lomnice              Lom           59.21  +     45.25
 12>Benedikt Tadeáš         Lomnice          Lom        59.26  +     45.30
 
Průběžné výsledky kategorie: H9          6.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Prouza Krystof           Lomnice              Lom           23.00  +      0.00
  2>Knedlík Matej            Lomnice              Lom           23.22  +      0.22
  3>Moudry Ondrej            Pionyru Sokolov      PIO           24.32  +      1.32
  4>Soupal Jakub             Pionyru Sokolov      PIO           24.55  +      1.55
  5>Matucha Matej            Lomnice              Lom           27.47  +      4.47
  6>Krivka Filip             Lomnice              Lom           27.50  +      4.50
  7>Ritschel Jan             Lomnice              Lom           28.30  +      5.30
  8>Furch Václav             Lomnice              Lom           28.44  +      5.44
  9>Jecmen Robert            Lomnice              Lom           29.59  +      6.59
 10>Kocián Ondrej            Lomnice              Lom           30.10  +      7.10
 11>Dobremysl Václav         Pionyru Sokolov      PIO           30.40  +      7.40
 12>Pouzar Jakub             Kraslice             KRA           34.54  +     11.54
 13>Jurícek Jakub            Lomnice              Lom           35.08  +     12.08
 14>Stingl Vojtech           Pionyru Sokolov      PIO           66.20  +     43.20

Průběžné výsledky kategorie: 1. stupeň
----------------------------------------------------------------------------------

  Denková Eva                Svatava                            dokončila
  Macáková Anežka            Pionýrů Sokolov                    dokončila
  Hejnicová Karolína         Březová                            dokončila
  Rambousková Daniela        MŠ Vrchlického                     dokončila
  Voštová Markéta            Rokycanova Sokolov                 dokončila
  Voštová Zuzana             Rokycanova Sokolov                 dokončila
  Brodani Mia                Rokocanova Sokolov                 dokončila
  Denk Štěpán                Svatava                            dokončila
  Gabriel Jan              Běžecká Sokolov            dokončil
  Hnilička Antonín         Běžecká Sokolov            dokončil
  Bednář Ondřej                            dokončil
  Gregor Ondřej             Běžecká Sokolov            dokončil
  Rambousek Marek            Rokycanova Sokolov            dokončil


Pořadí škol:
1. místo: ZŠ Sokolov Pionýrů     35 bodů
2. místo: ZŠ Lomnice         33 bodů
3. místo: ZŠ Kraslice Havl.    7  bodů
4. místo: ZŠ Sokolov Běžecká    6  bodů

Joomla templates by a4joomla