Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                    30.3.2008 18:26:57
                                                                                                                                             OP dlouha
===ČSOB-BSO===============================================================================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.7km   40m 6k
-----------------------------------
                                          1-120     2-121     3-122     4-102     5-123     6-100   
  1 Polcarová Simona               39.26  6.07/1*  14.27/1*  24.18/1*  29.06/1*  35.42/1*  38.50/1*  39.26/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.07/1*   8.20/1*   9.51/1*   4.48/1*   6.36/1*   3.08/1*   0.36/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.9km   45m 8k
-----------------------------------
                                          1-120     2-101     3-121     4-122     5-102     6-123     7-119     8-100   
  1 Šiková Karolína                25.36  3.45/2    7.58/2   11.01/2   15.42/2   18.17/2   22.09/2   23.32/2   25.00/2   25.36/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.45/2    4.13/2    3.03/1*   4.41/3    2.35/1*   3.52/1*   1.23/1*   1.28/1*   0.36/1* 
  1 Šiková Barbora                 25.36  3.44/1*   7.20/1*  10.23/1*  14.38/1*  17.36/1*  21.45/1*  23.15/1*  24.59/1*  25.36/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.44/1*   3.36/1*   3.03/1*   4.15/1*   2.58/2    4.09/3    1.30/3    1.44/3    0.37/2  
  3 Hanáková Magda                 28.57  3.56/3    9.02/3   12.29/3   17.11/3   20.35/3   25.06/3   26.30/3   28.18/3   28.57/3  
    Kometa Kralovice                      3.56/3    5.06/3    3.27/4    4.42/4    3.24/4    4.31/4    1.24/2    1.48/4    0.39/5  
  4 Kubínová Veronika              31.36  4.31/5   11.57/5   15.53/5   20.27/4   23.42/4   27.42/4   29.18/4   30.59/4   31.36/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.31/5    7.26/4    3.56/5    4.34/2    3.15/3    4.00/2    1.36/4    1.41/2    0.37/2  
  5 Žandová Marcela                40.24  3.57/4   11.47/4   15.05/4   22.16/5   26.56/5   35.31/5   37.34/5   39.47/5   40.24/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.57/4    7.50/5    3.18/3    7.11/5    4.40/5    8.35/5    2.03/5    2.13/5    0.37/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.3km   80m 8k
-----------------------------------
                                          1-124     2-120     3-125     4-121     5-102     6-119     7-123     8-100   
  1 Nováková Barbora               28.13  2.29/1*   4.33/1*   9.02/1*  12.41/1*  18.58/1*  23.33/1*  25.23/1*  27.38/1*  28.13/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.29/1*   2.04/1*   4.29/1*   3.39/1*   6.17/1*   4.35/3    1.50/1*   2.15/3    0.35/3  
  2 Kuberková Lucie                31.18  2.36/2    5.09/2   10.39/2   15.01/2   22.08/2   26.24/2   28.47/2   30.48/2   31.18/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.36/2    2.33/3    5.30/3    4.22/2    7.07/2    4.16/2    2.23/3    2.01/1*   0.30/1* 
  3 Chvalová Věra                  32.32  3.09/4    5.42/4   11.05/3   15.27/3   23.18/3   27.22/3   29.44/3   31.58/3   32.32/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.09/4    2.33/3    5.23/2    4.22/2    7.51/3    4.04/1*   2.22/2    2.14/2    0.34/2  
  4 Sklenářová Magda               40.03  3.03/3    5.31/3   12.23/4   19.58/5   28.02/4   33.05/4   35.55/4   39.21/4   40.03/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.03/3    2.28/2    6.52/5    7.35/5    8.04/4    5.03/4    2.50/4    3.26/5    0.42/5  
  5 Doležalová Anna                41.06  3.22/5    6.35/5   13.24/5   18.23/4   28.31/5   33.57/5   37.33/5   40.28/5   41.06/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.22/5    3.13/5    6.49/4    4.59/4   10.08/5    5.26/5    3.36/5    2.55/4    0.38/4  
    Šiková Renata             MSDISK          /         /         /    19.30/         /         /         /         /         /   
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.5km  120m 8k
-----------------------------------
                                          1-121     2-118     3-114     4-113     5-112     6-123     7-119     8-100   
  1 Sklenářová Jana                81.49  9.08/1*  16.28/1*  24.56/1*  54.33/3   68.11/2   77.34/2   79.06/2   81.10/2   81.49/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  9.08/1*   7.20/2    8.28/1*  29.37/3   13.38/1*   9.23/3    1.32/1*   2.04/3    0.39/3  
  2 Smržová Pavlína                84.50 10.23/2   17.32/2   29.30/3   44.47/1*  71.16/3   80.27/3   82.09/3   84.13/3   84.50/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.23/2    7.09/1*  11.58/3   15.17/1*  26.29/4    9.11/2    1.42/2    2.04/3    0.37/2  
  3 Březinová Ivana                88.53 11.33/4   18.58/3   28.01/2   61.46/4   76.06/4   84.39/4   86.27/4   88.17/4   88.53/4  
    Kometa Kralovice                     11.33/4    7.25/3    9.03/2   33.45/4   14.20/2    8.33/1*   1.48/3    1.50/2    0.36/1* 
  4 Šoupová Jana              MS   79.00 11.26/3   20.06/4   32.12/4   47.57/2   63.44/1*  74.21/1*  76.29/1*  78.17/1*  79.00/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.26/3    8.40/4   12.06/4   15.45/2   15.47/3   10.37/4    2.08/4    1.48/1*   0.43/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18        11.0km  285m 12k
-----------------------------------
                                          1-121     2-115     3-106     4-107     5-104     6-109     7-110     8-111     9-124    10-101    11-119    12-100   
    Doležalová Zuzana          DISK           /         /    44.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    81.52/   
    OK Lokomotiva Plzeň                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21        12.7km  370m 13k
-----------------------------------
                                          1-124     2-113     3-125     4-119     5-103     6-104     7-107     8-105     9-116    10-117    11-114    12-122    13-100   
  1 Neradová Alena                128.25  3.09/3   15.18/3   19.58/3   27.57/2   43.28/1*  55.10/1*  73.46/1*  99.46/1* 103.41/1* 106.26/1* 112.41/1* 122.35/1* 127.49/1* 128.25/1* 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.09/3   12.09/3    4.40/1*   7.59/1*  15.31/1*  11.42/1*  18.36/1*  26.00/1*   3.55/1*   2.45/1*   6.15/1*   9.54/1*   5.14/1*   0.36/1* 
  2 Bischofová Petra              153.16  3.07/2   11.35/1*  17.22/1*  26.51/1*  46.15/2   61.40/2   82.49/2  118.50/2  123.14/2  127.11/2  134.29/2  145.49/2  152.30/2  153.16/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.07/2    8.28/1*   5.47/3    9.29/2   19.24/2   15.25/2   21.09/3   36.01/2    4.24/2    3.57/3    7.18/2   11.20/2    6.41/2    0.46/2  
  3 Kavkova Radana                182.16  2.59/1*  18.22/4   23.49/4   39.42/4   59.23/3   76.13/3   96.41/3  138.38/3  145.09/3  149.02/3  157.23/3  172.39/3  181.28/3  182.16/3  
    AC Sparta Praha                       2.59/1*  15.23/4    5.27/2   15.53/4   19.41/3   16.50/3   20.28/2   41.57/3    6.31/3    3.53/2    8.21/3   15.16/3    8.49/4    0.48/3  
  4 Kotásková Jana                196.42  3.11/4   11.50/2   18.11/2   30.03/3   61.22/4   79.41/4  105.47/4  149.06/4  155.58/4  160.58/4  170.36/4  187.10/4  195.54/4  196.42/4  
    KOS Jesenice                          3.11/4    8.39/2    6.21/4   11.52/3   31.19/4   18.19/4   26.06/4   43.19/4    6.52/4    5.00/4    9.38/4   16.34/4    8.44/3    0.48/3  
    Bohuslavová Jana           DISK       5.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    51.32/    80.18/    83.06/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    28.46/     2.48/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35        11.0km  285m 12k
-----------------------------------
                                          1-121     2-115     3-106     4-107     5-104     6-109     7-110     8-111     9-124    10-101    11-119    12-100   
  1 Kavkova Dana                  143.35  9.47/3   24.19/1*  47.09/1*  72.54/1*  94.33/1* 104.40/1* 107.40/1* 112.00/1* 124.39/1* 131.35/1* 141.10/1* 142.54/1* 143.35/1* 
    AC Sparta Praha                       9.47/3   14.32/1*  22.50/2   25.45/1*  21.39/6   10.07/2    3.00/2    4.20/1*  12.39/1*   6.56/2    9.35/2    1.44/3    0.41/1* 
  2 Miturová Radka                164.29  8.49/1*  24.26/2   47.12/2   97.48/5  116.39/5  126.04/5  128.59/5  133.34/4  147.16/3  154.19/3  162.14/2  163.47/2  164.29/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.49/1*  15.37/2   22.46/1*  50.36/6   18.51/3    9.25/1*   2.55/1*   4.35/3   13.42/2    7.03/3    7.55/1*   1.33/1*   0.42/2  
  3 Tenglerová Helena             167.02  9.14/2   27.51/3   56.19/3   84.21/2  101.12/2  116.07/2  119.35/2  124.24/2  141.06/2  148.35/2  164.14/3  166.14/3  167.02/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  9.14/2   18.37/5   28.28/3   28.02/3   16.51/2   14.55/4    3.28/3    4.49/4   16.42/3    7.29/4   15.39/5    2.00/6    0.48/4  
  4 Šilhavá Jana                  173.08 11.01/5   29.04/4   63.52/5   92.08/4  111.39/4  123.24/4  128.32/4  133.46/5  150.28/4  160.19/4  170.28/4  172.24/4  173.08/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.01/5   18.03/4   34.48/5   28.16/4   19.31/4   11.45/3    5.08/5    5.14/5   16.42/3    9.51/5   10.09/4    1.56/5    0.44/3  
  5 Danihelová Jana               177.06  9.52/4   31.14/6   59.52/4   87.17/3  103.54/3  118.56/3  122.36/3  127.08/3  157.46/5  164.40/5  174.33/5  176.15/5  177.06/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.52/4   21.22/6   28.38/4   27.25/2   16.37/1*  15.02/5    3.40/4    4.32/2   30.38/6    6.54/1*   9.53/3    1.42/2    0.51/6  
  6 Hanáková Marta                203.31 11.45/6   29.06/5   64.15/6   98.16/6  117.51/6  133.01/6  141.47/6  147.40/6  171.11/6  181.41/6  200.48/6  202.43/6  203.31/6  
    Kometa Kralovice                     11.45/6   17.21/3   35.09/6   34.01/5   19.35/5   15.10/6    8.46/6    5.53/6   23.31/5   10.30/6   19.07/6    1.55/4    0.48/4  
    Žandová Marie              DISK      10.51/    40.47/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Slovan Karlovy Vary               10.51/    29.56/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Doležalová Lucie           DISK      16.34/         /         /         /         /         /         /         /    50.25/    61.46/         /         /    71.01/   
    OK Lokomotiva Plzeň                  16.34/         /         /         /         /         /         /         /         /    11.21/         /         /         /   
    Kubínová Jana              DISK      14.25/    37.21/         /         /         /         /         /         /    81.17/    91.09/   106.55/   110.47/   111.52/   
    TJ Slovan Karlovy Vary               14.25/    22.56/         /         /         /         /         /         /         /     9.52/    15.46/     3.52/     1.05/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.5km  120m 8k
-----------------------------------
                                          1-121     2-118     3-114     4-113     5-112     6-123     7-119     8-100   
  1 Sklenářová Jana                76.57 11.43/2   21.53/2   29.48/1*  43.54/1*  63.44/2   72.21/2   74.06/2   76.03/2   76.57/2  
    MLOK Mariánské Lázně                 11.43/2   10.10/3    7.55/1*  14.06/3   19.50/4    8.37/2    1.45/1*   1.57/1*   0.54/5  
  2 Janečková Eva                  79.46 10.08/1*  24.56/4   32.57/2   46.58/3   63.54/3   74.43/3   76.54/3   78.55/3   79.46/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.08/1*  14.48/5    8.01/2   14.01/2   16.56/3   10.49/4    2.11/4    2.01/2    0.51/2  
  3 Mágrová Ivana                  85.47 22.39/5   29.24/5   40.01/5   58.09/4   70.26/4   80.29/4   82.36/4   84.55/4   85.47/4  
    TJ Loko Chomutov                     22.39/5    6.45/1*  10.37/3   18.08/4   12.17/1*  10.03/3    2.07/2    2.19/4    0.52/3  
  4 Šmejkalová Karla              127.41 13.12/4   24.09/3   36.09/4   77.01/5  103.53/5  120.01/5  123.10/5  126.48/5  127.41/5  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.12/4   10.57/4   12.00/4   40.52/5   26.52/5   16.08/5    3.09/5    3.38/5    0.53/4  
  5 Žandová Monika            MS   71.32 12.25/3   20.27/1*  33.44/3   44.48/2   57.57/1*  66.29/1*  68.39/1*  70.48/1*  71.32/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary               12.25/3    8.02/2   13.17/5   11.04/1*  13.09/2    8.32/1*   2.10/3    2.09/3    0.44/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.8km   80m 7k
-----------------------------------
                                          1-101     2-113     3-114     4-118     5-122     6-119     7-100   
  1 Brabcová Jindra                88.52  9.34/1*  31.41/1*  50.32/1*  61.13/1*  75.07/1*  84.36/1*  87.52/1*  88.52/1* 
    TJ Loko Chomutov                      9.34/1*  22.07/1*  18.51/1*  10.41/1*  13.54/1*   9.29/1*   3.16/1*   1.00/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.7km   40m 6k
-----------------------------------
                                          1-120     2-121     3-122     4-102     5-123     6-100   
  1 Zieba Jakub                    33.22  5.16/2   12.56/2   19.14/2   22.53/1*  29.45/1*  32.41/1*  33.22/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      5.16/2    7.40/2    6.18/1*   3.39/1*   6.52/2    2.56/2    0.41/1* 
  2 Macura Vít                     34.05  4.45/1*  11.01/1*  17.28/1*  25.15/2   30.38/2   33.19/2   34.05/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.45/1*   6.16/1*   6.27/2    7.47/2    5.23/1*   2.41/1*   0.46/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.3km   80m 8k
-----------------------------------
                                          1-124     2-120     3-125     4-121     5-102     6-119     7-123     8-100   
  1 Wimmer Ondřej                  34.11  2.37/1*   4.35/1*  10.07/1*  13.32/1*  22.46/1*  27.41/1*  30.43/1*  33.37/1*  34.11/1* 
    KČT Aš                                2.37/1*   1.58/1*   5.32/1*   3.25/1*   9.14/2    4.55/2    3.02/4    2.54/2    0.34/1* 
  2 Frank Jiří                     35.03  3.11/2    5.30/2   11.42/2   16.44/2   24.45/2   29.36/2   32.26/2   34.26/2   35.03/2  
    KČT Aš                                3.11/2    2.19/2    6.12/3    5.02/2    8.01/1*   4.51/1*   2.50/3    2.00/1*   0.37/2  
  3 Kovář Kamil                    47.17  3.43/3    7.01/3   13.46/3   21.20/3   34.22/3   40.48/3   43.26/3   46.29/3   47.17/3  
    KOB Baník Sokolov                     3.43/3    3.18/4    6.45/4    7.34/3   13.02/4    6.26/3    2.38/1*   3.03/3    0.48/4  
  4 Horký Aleš                     53.23  8.56/4   11.39/4   17.49/4   25.23/4   38.18/4   44.51/4   47.29/4   52.43/4   53.23/4  
    Kometa Kralovice                      8.56/4    2.43/3    6.10/2    7.34/3   12.55/3    6.33/4    2.38/1*   5.14/4    0.40/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.5km  120m 8k
-----------------------------------
                                          1-121     2-118     3-114     4-113     5-112     6-123     7-119     8-100   
  1 Šlajs Daniel                   44.59  6.37/1*  11.22/1*  17.22/1*  25.04/1*  34.27/1*  41.24/1*  42.52/1*  44.23/1*  44.59/1* 
    Kometa Kralovice                      6.37/1*   4.45/1*   6.00/1*   7.42/1*   9.23/1*   6.57/1*   1.28/3    1.31/1*   0.36/3  
  2 Hájek Lukáš                    57.34  9.47/4   15.23/2   23.37/2   33.47/2   45.17/2   54.06/2   55.25/2   56.59/2   57.34/2  
    KOB Baník Sokolov                     9.47/4    5.36/2    8.14/2   10.10/2   11.30/3    8.49/3    1.19/2    1.34/2    0.35/1* 
  3 Mašek Ondřej                   63.40  9.45/3   21.25/4   29.39/3   39.49/3   51.15/3   60.15/3   61.27/3   63.05/3   63.40/3  
    KOB Baník Sokolov                     9.45/3   11.40/4    8.14/2   10.10/2   11.26/2    9.00/4    1.12/1*   1.38/3    0.35/1* 
  4 Kolovský Martin                84.21 10.29/5   19.00/3   30.30/4   52.15/4   69.31/4   79.47/4   81.42/4   83.29/4   84.21/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.29/5    8.31/3   11.30/5   21.45/5   17.16/4   10.16/5    1.55/4    1.47/4    0.52/5  
  5 Trojčák Daniel            MS   89.12  9.02/2   33.07/5   41.35/5   55.08/5   76.16/5   84.18/5   86.19/5   88.25/5   89.12/5  
    USK Praha                             9.02/2   24.05/5    8.28/4   13.33/4   21.08/5    8.02/2    2.01/5    2.06/5    0.47/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16        11.4km  285m 11k
-----------------------------------
                                          1-122     2-102     3-103     4-108     5-105     6-116     7-125     8-101     9-124    10-112    11-100   
  1 Pova Ondřej                   111.34  7.55/1*  10.15/1*  29.40/1*  46.54/1*  80.02/1*  83.55/1*  91.24/1*  95.05/1*  99.18/1* 106.12/1* 110.56/1* 111.34/1* 
    Kometa Kralovice                      7.55/1*   2.20/1*  19.25/3   17.14/1*  33.08/1*   3.53/1*   7.29/1*   3.41/1*   4.13/1*   6.54/8    4.44/2    0.38/3  
  2 Kolovský František            117.50  8.49/3   11.37/3   30.02/2   48.55/2   85.48/3   90.00/2   97.39/2  101.49/2  106.03/2  111.49/2  117.08/2  117.50/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.49/3    2.48/4   18.25/1*  18.53/4   36.53/3    4.12/3    7.39/2    4.10/4    4.14/2    5.46/5    5.19/5    0.42/6  
  3 Vištejn Jiří                  120.45  9.50/5   12.11/4   31.10/3   48.55/2   85.40/2   91.35/3  100.27/3  104.09/3  108.32/3  115.09/3  120.02/3  120.45/3  
    Kometa Kralovice                      9.50/5    2.21/2   18.59/2   17.45/2   36.45/2    5.55/7    8.52/3    3.42/2    4.23/3    6.37/7    4.53/3    0.43/7  
  4 Frey Martin                   132.45  8.31/2   10.57/2   32.13/4   51.59/4   95.51/4  100.15/4  110.04/4  114.42/4  121.27/4  126.49/4  132.16/4  132.45/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      8.31/2    2.26/3   21.16/5   19.46/5   43.52/6    4.24/5    9.49/4    4.38/6    6.45/5    5.22/2    5.27/6    0.29/1* 
  5 Macura Jan                    140.36 12.32/7   16.42/7   36.31/7   55.18/6   98.05/5  102.10/5  113.55/5  119.02/5  127.25/5  133.10/5  139.14/5  140.36/5  
    MLOK Mariánské Lázně                 12.32/7    4.10/7   19.49/4   18.47/3   42.47/4    4.05/2   11.45/6    5.07/7    8.23/7    5.45/4    6.04/8    1.22/8  
  6 Bursa Jakub                   143.31  9.38/4   12.28/5   35.14/6   58.28/7  101.19/6  105.35/6  118.01/6  121.50/6  133.00/6  138.17/6  142.57/6  143.31/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.38/4    2.50/5   22.46/7   23.14/7   42.51/5    4.16/4   12.26/7    3.49/3   11.10/8    5.17/1*   4.40/1*   0.34/2  
  7 Šika Ondřej                   153.57 13.08/8   17.28/8   47.33/8   72.27/8  116.23/8  121.26/8  132.55/7  137.25/7  142.28/7  148.01/7  153.18/7  153.57/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                  13.08/8    4.20/8   30.05/8   24.54/8   43.56/7    5.03/6   11.29/5    4.30/5    5.03/4    5.33/3    5.17/4    0.39/4  
  8 Šulc Marek                    159.28 10.24/6   13.26/6   35.04/5   55.16/5  104.22/7  114.09/7  133.03/8  138.52/8  146.35/8  153.08/8  158.48/8  159.28/8  
    KČT Aš                               10.24/6    3.02/6   21.38/6   20.12/6   49.06/8    9.47/8   18.54/8    5.49/8    7.43/6    6.33/6    5.40/7    0.40/5  
    Bína Roman                 DISK      14.23/    17.50/    50.49/    87.27/         /         /         /         /   123.46/         /   143.57/   144.19/   
    MLOK Mariánské Lázně                 14.23/     3.27/    32.59/    36.38/         /         /         /         /         /         /         /     0.22/   
    Šmejkal Karel              DISK      20.29/    23.48/    57.29/    93.26/         /         /         /         /   129.43/         /   149.59/   150.24/   
    MLOK Mariánské Lázně                 20.29/     3.19/    33.41/    35.57/         /         /         /         /         /         /         /     0.25/   
    Lhoták Luboš               DISK      13.33/    16.23/    41.28/    72.59/         /         /         /         /   118.42/   124.30/   131.50/   132.31/   
    KČT Aš                               13.33/     2.50/    25.05/    31.31/         /         /         /         /         /     5.48/     7.20/     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18        16.1km  365m 11k
-----------------------------------
                                          1-118     2-122     3-103     4-104     5-106     6-117     7-113     8-108     9-109    10-112    11-100   
  1 Bína Martin                   185.08 13.28/2   20.24/2   44.43/2   60.08/2   94.05/2  103.55/2  118.27/2  145.30/2  163.44/2  178.54/2  184.27/2  185.08/2  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.28/2    6.56/2   24.19/2   15.25/2   33.57/2    9.50/2   14.32/2   27.03/2   18.14/2   15.10/2    5.33/2    0.41/2  
  2 Švirda                    MS  130.55  6.56/1*  12.35/1*  27.49/1*  36.56/1*  63.25/1*  72.10/1*  78.48/1*  95.25/1* 111.38/1* 125.52/1* 130.17/1* 130.55/1* 
    KOB Baník Sokolov                     6.56/1*   5.39/1*  15.14/1*   9.07/1*  26.29/1*   8.45/1*   6.38/1*  16.37/1*  16.13/1*  14.14/1*   4.25/1*   0.38/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        20.5km  535m 20k
-----------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-112    13-113    14-114    15-115    16-116    17-117    18-118    19-119    20-100   
  1 Bořánek Petr                  174.50  3.49/1*  12.01/2   27.38/2   37.52/2   66.44/2   69.53/2   86.41/3   95.15/3  104.51/3  107.07/3  110.25/3  116.14/3  127.24/2  135.39/2  140.37/2  152.00/1* 154.51/1* 164.06/1* 172.59/1* 174.15/1* 174.50/1* 
    USK Praha                             3.49/1*   8.12/6   15.37/2   10.14/1*  28.52/3    3.09/6   16.48/4    8.34/6    9.36/5    2.16/2    3.18/6    5.49/4   11.10/4    8.15/2    4.58/1*  11.23/1*   2.51/2    9.15/2    8.53/1*   1.16/2    0.35/3  
  2 Milota Josef                  180.39  4.57/4   12.48/5   29.24/5   39.53/4   71.54/6   74.34/6   91.12/5   99.26/5  108.57/5  111.59/5  115.16/5  120.56/4  130.53/4  139.42/4  145.30/5  157.56/3  161.06/3  169.44/2  178.51/2  180.07/2  180.39/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.57/4    7.51/5   16.36/6   10.29/2   32.01/6    2.40/3   16.38/3    8.14/3    9.31/4    3.02/4    3.17/5    5.40/2    9.57/2    8.49/3    5.48/4   12.26/2    3.10/4    8.38/1*   9.07/2    1.16/2    0.32/2  
  3 Kunc Petr                     184.17  4.04/2   10.59/1*  25.39/1*  37.11/1*  64.23/1*  67.01/1*  81.37/1*  88.40/1*  97.58/1* 100.59/1* 103.54/1* 109.27/1* 124.48/1* 133.40/1* 139.25/1* 157.07/2  159.55/2  170.13/3  181.56/3  183.29/3  184.17/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.04/2    6.55/3   14.40/1*  11.32/6   27.12/1*   2.38/2   14.36/2    7.03/2    9.18/2    3.01/3    2.55/2    5.33/1*  15.21/6    8.52/4    5.45/3   17.42/5    2.48/1*  10.18/3   11.43/5    1.33/5    0.48/6  
  4 Pilař Karel                   185.12  8.30/8   15.04/7   30.51/6   41.33/6   70.37/5   74.28/5   92.00/6  102.32/6  111.08/6  113.23/6  116.23/6  122.46/6  132.29/6  140.07/5  145.08/4  157.58/4  162.03/4  173.27/4  183.32/4  184.41/4  185.12/4  
    KČT Aš                                8.30/8    6.34/2   15.47/3   10.42/3   29.04/4    3.51/7   17.32/5   10.32/7    8.36/1*   2.15/1*   3.00/3    6.23/7    9.43/1*   7.38/1*   5.01/2   12.50/3    4.05/5   11.24/4   10.05/4    1.09/1*   0.31/1* 
  5 Sokol Jan                     192.07  5.50/5   12.07/3   28.07/3   39.13/3   69.12/4   71.54/4   89.51/4   98.05/4  108.02/4  111.54/4  115.07/4  121.08/5  131.19/5  141.16/6  147.27/6  163.33/5  166.31/5  180.46/5  189.57/5  191.24/5  192.07/5  
    AK Sokolov                            5.50/5    6.17/1*  16.00/4   11.06/4   29.59/5    2.42/4   17.57/6    8.14/3    9.57/6    3.52/8    3.13/4    6.01/5   10.11/3    9.57/6    6.11/6   16.06/4    2.58/3   14.15/5    9.11/3    1.27/4    0.43/5  
  6 Šilhavý Jakub                 213.43  4.50/3   12.19/4   28.37/4   40.08/5   68.26/3   71.02/3   85.35/2   92.35/2  101.53/2  105.02/2  107.49/2  113.29/2  128.00/3  137.36/3  143.31/3  165.35/6  171.56/6  187.00/6  209.58/6  212.52/6  213.43/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.50/3    7.29/4   16.18/5   11.31/5   28.18/2    2.36/1*  14.33/1*   7.00/1*   9.18/2    3.09/5    2.47/1*   5.40/2   14.31/5    9.36/5    5.55/5   22.04/7    6.21/8   15.04/7   22.58/8    2.54/8    0.51/7  
  7 Suchý Petr                    234.53  6.14/6   14.50/6   32.01/7   43.52/7   76.21/7   79.27/7  100.08/7  108.39/7  119.33/7  122.54/7  126.22/7  132.23/7  149.37/7  159.51/7  168.08/7  189.29/7  194.52/7  214.44/7  231.27/7  234.00/7  234.53/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.14/6    8.36/7   17.11/7   11.51/7   32.29/7    3.06/5   20.41/7    8.31/5   10.54/7    3.21/7    3.28/7    6.01/5   17.14/8   10.14/7    8.17/8   21.21/6    5.23/7   19.52/8   16.43/7    2.33/7    0.53/8  
  8 Brabec Zdeněk                 243.11  6.24/7   15.08/8   33.37/8   47.16/8   83.11/8   88.16/8  109.48/8  123.34/8  135.53/8  139.11/8  143.40/8  151.56/8  167.25/8  178.43/8  186.38/8  209.21/8  213.38/8  227.58/8  240.49/8  242.35/8  243.11/8  
    TJ Lokomotiva Žatec                   6.24/7    8.44/8   18.29/8   13.39/8   35.55/8    5.05/8   21.32/8   13.46/8   12.19/8    3.18/6    4.29/8    8.16/8   15.29/7   11.18/8    7.55/7   22.43/8    4.17/6   14.20/6   12.51/6    1.46/6    0.36/4  
    Kovář Jindřich             DISK       4.27/    11.47/    26.26/    36.40/    68.41/    72.07/    88.44/    97.46/   109.47/   112.59/   117.27/   124.09/   135.06/   146.34/   162.12/         /         /         /         /         /         /   
    KČT Aš                                4.27/     7.20/    14.39/    10.14/    32.01/     3.26/    16.37/     9.02/    12.01/     3.12/     4.28/     6.42/    10.57/    11.28/    15.38/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35        16.1km  365m 11k
-----------------------------------
                                          1-118     2-122     3-103     4-104     5-106     6-117     7-113     8-108     9-109    10-112    11-100   
  1 Bílý Petr                     136.47 11.10/2   16.35/2   35.10/1*  47.42/3   79.05/1*  87.54/1*  94.39/1* 111.36/1* 122.34/1* 132.04/1* 136.13/1* 136.47/1* 
    KOS Jesenice                         11.10/2    5.25/2   18.35/2   12.32/4   31.23/1*   8.49/1*   6.45/1*  16.57/1*  10.58/4    9.30/3    4.09/2    0.34/2  
  2 Bílý Milan                    141.59 10.27/1*  15.39/1*  36.14/3   47.32/2   81.17/3   90.22/3   99.12/2  117.28/2  127.51/2  136.53/2  141.19/2  141.59/2  
    KOS Jesenice                         10.27/1*   5.12/1*  20.35/3   11.18/2   33.45/3    9.05/2    8.50/3   18.16/3   10.23/1*   9.02/2    4.26/3    0.40/4  
  3 Michalec Jan                  142.54 12.20/3   18.36/3   35.30/2   46.38/1*  79.43/2   90.16/2  100.50/3  118.45/3  129.13/3  137.44/3  142.18/3  142.54/3  
    MLOK Mariánské Lázně                 12.20/3    6.16/3   16.54/1*  11.08/1*  33.05/2   10.33/4   10.34/5   17.55/2   10.28/2    8.31/1*   4.34/4    0.36/3  
  4 Tengler Karel                 160.20 13.11/5   26.03/5   47.47/5   60.10/5   95.29/5  104.35/5  116.00/5  135.10/5  146.03/4  155.54/4  159.49/4  160.20/4  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.11/5   12.52/6   21.44/4   12.23/3   35.19/4    9.06/3   11.25/6   19.10/4   10.53/3    9.51/4    3.55/1*   0.31/1* 
  5 Bohuslav Václav               164.49 12.43/4   19.56/4   43.40/4   56.37/4   93.22/4  104.22/4  112.03/4  134.33/4  147.17/5  158.30/5  164.02/5  164.49/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                  12.43/4    7.13/4   23.44/5   12.57/5   36.45/5   11.00/5    7.41/2   22.30/5   12.44/5   11.13/5    5.32/5    0.47/5  
  6 Chotětický Jan                183.41 17.17/6   26.08/6   50.00/6   64.18/6  102.29/6  116.10/6  125.20/6  151.00/6  165.07/6  177.01/6  182.48/6  183.41/6  
    KČT Aš                               17.17/6    8.51/5   23.52/6   14.18/6   38.11/6   13.41/6    9.10/4   25.40/6   14.07/6   11.54/6    5.47/6    0.53/6  
    Kozelka Jan                DISK      17.00/    25.53/    49.03/    66.59/   110.57/   126.29/   140.37/         /         /         /   152.33/   153.24/   
    TJ Loko Chomutov                     17.00/     8.53/    23.10/    17.56/    43.58/    15.32/    14.08/         /         /         /         /     0.51/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45        12.7km  370m 13k
-----------------------------------
                                          1-124     2-113     3-125     4-119     5-103     6-104     7-107     8-105     9-116    10-117    11-114    12-122    13-100   
  1 Kavka Jiri                    151.37  3.02/1*  21.14/3   26.48/3   37.29/3   55.49/2   69.52/1*  88.17/1* 117.17/1* 122.31/1* 126.38/1* 133.32/1* 144.19/1* 150.52/1* 151.37/1* 
    AC Sparta Praha                       3.02/1*  18.12/3    5.34/2   10.41/2   18.20/1*  14.03/1*  18.25/2   29.00/1*   5.14/2    4.07/1*   6.54/1*  10.47/1*   6.33/1*   0.45/3  
  2 Janovič Ondřej                174.13  3.42/3   26.27/4   31.38/4   43.32/4   66.28/4   81.44/2  104.45/2  138.01/2  142.48/2  147.16/2  154.47/2  166.56/2  173.29/2  174.13/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.42/3   22.45/4    5.11/1*  11.54/4   22.56/3   15.16/2   23.01/4   33.16/2    4.47/1*   4.28/3    7.31/2   12.09/2    6.33/1*   0.44/2  
  3 Blažek Jiří                   197.34  3.10/2   13.13/1*  19.56/1*  31.01/1*  49.47/1*  93.01/4  109.55/4  145.28/3  160.00/4  164.21/4  174.03/3  188.21/3  196.54/3  197.34/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.10/2   10.03/1*   6.43/3   11.05/3   18.46/2   43.14/4   16.54/1*  35.33/3   14.32/4    4.21/2    9.42/3   14.18/3    8.33/3    0.40/1* 
  4 Macura Jaroslav               203.01  3.53/4   15.44/2   24.20/2   34.53/2   66.07/3   84.45/3  106.57/3  148.18/4  156.54/3  163.35/3  174.06/4  192.03/4  202.12/4  203.01/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.53/4   11.51/2    8.36/4   10.33/1*  31.14/4   18.38/3   22.12/3   41.21/4    8.36/3    6.41/4   10.31/4   17.57/4   10.09/4    0.49/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55        11.4km  285m 11k
-----------------------------------
                                          1-122     2-102     3-103     4-108     5-105     6-116     7-125     8-101     9-124    10-112    11-100   
  1 Janda Josef                   121.50  9.05/1*  12.01/1*  31.09/1*  50.58/1*  86.31/1*  91.10/1* 101.43/1* 105.47/1* 110.29/1* 115.40/1* 120.58/1* 121.50/1* 
    Originální Vivalín team Kadaň         9.05/1*   2.56/3   19.08/1*  19.49/1*  35.33/1*   4.39/2   10.33/1*   4.04/3    4.42/1*   5.11/1*   5.18/2    0.52/4  
  2 Fišák Jan                     127.25 12.47/5   15.20/5   35.53/2   56.48/2   92.42/2   97.06/2  107.45/2  111.43/2  116.25/2  121.44/2  126.38/2  127.25/2  
    MLOK Mariánské Lázně                 12.47/5    2.33/1*  20.33/2   20.55/2   35.54/3    4.24/1*  10.39/2    3.58/1*   4.42/1*   5.19/2    4.54/1*   0.47/3  
  3 Sklenář Jan                   139.57 10.16/2   13.11/2   36.46/3   61.19/4   97.02/3  102.47/3  116.53/3  121.17/3  127.37/3  133.21/3  139.12/3  139.57/3  
    MLOK Mariánské Lázně                 10.16/2    2.55/2   23.35/3   24.33/4   35.43/2    5.45/5   14.06/4    4.24/4    6.20/4    5.44/4    5.51/3    0.45/2  
  4 Mágr Zdeněk                   146.41 10.19/3   13.27/3   37.43/4   58.40/3  106.12/4  111.31/4  124.34/4  128.34/4  134.23/4  139.45/4  146.00/4  146.41/4  
    TJ Loko Chomutov                     10.19/3    3.08/4   24.16/4   20.57/3   47.32/4    5.19/4   13.03/3    4.00/2    5.49/3    5.22/3    6.15/4    0.41/1* 
  5 Janeček Eduard                170.19 11.51/4   15.00/4   39.41/5   66.00/5  119.46/5  124.50/5  141.24/5  147.45/5  154.37/5  162.40/5  169.16/5  170.19/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.51/4    3.09/5   24.41/5   26.19/5   53.46/5    5.04/3   16.34/5    6.21/5    6.52/5    8.03/5    6.36/5    1.03/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.8km   80m 7k
-----------------------------------
                                          1-101     2-113     3-114     4-118     5-122     6-119     7-100   
  1 Lysý Jan                       78.22 13.08/1*  34.20/1*  48.43/1*  57.57/1*  69.23/1*  75.23/1*  77.32/1*  78.22/1* 
    SKOB Ostrov                          13.08/1*  21.12/1*  14.23/1*   9.14/1*  11.26/1*   6.00/1*   2.09/1*   0.50/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.7km   40m 6k
-----------------------------------
                                          1-120     2-121     3-122     4-102     5-123     6-100   
  1 Halapej Filip                  30.30  4.29/1*  10.25/1*  17.55/1*  20.57/1*  27.34/1*  29.56/1*  30.30/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.29/1*   5.56/1*   7.30/1*   3.02/1*   6.37/2    2.22/1*   0.34/1* 
  2 Rosenbaum Ondřej               37.51  6.30/2   13.44/2   21.52/2   26.31/2   33.26/2   37.04/2   37.51/2  
    KOS Jesenice                          6.30/2    7.14/2    8.08/2    4.39/2    6.55/3    3.38/3    0.47/2  
  3 Marešová Alexandra             62.28  8.55/4   16.31/3   30.13/4   38.04/3   48.47/4   61.36/4   62.28/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      8.55/4    7.36/3   13.42/5    7.51/3   10.43/5   12.49/7    0.52/4  
  4 Ziebová Veronika               76.34  9.28/5   23.42/5   39.34/5   55.40/6   68.47/5   75.23/5   76.34/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.28/5   14.14/5   15.52/6   16.06/7   13.07/6    6.36/4    1.11/6  
  5 Marešová Klára                 79.10 11.38/6   27.56/6   46.26/6   55.02/5   70.09/6   78.06/6   79.10/6  
    TJ Jiskra Nejdek                     11.38/6   16.18/6   18.30/7    8.36/4   15.07/7    7.57/5    1.04/5  
  6 Bohuslav Pepík                 90.17 20.58/7   48.20/7   58.20/7   69.18/7   78.21/7   87.27/7   90.17/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                  20.58/7   27.22/7   10.00/4   10.58/5    9.03/4    9.06/6    2.50/7  
  7 Šoupa Václav              MS   52.13  6.34/3   19.41/4   28.52/3   41.50/4   48.10/3   51.23/3   52.13/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.34/3   13.07/4    9.11/3   12.58/6    6.20/1*   3.13/2    0.50/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.3km   80m 8k
-----------------------------------
                                          1-124     2-120     3-125     4-121     5-102     6-119     7-123     8-100   
  1 Polcarová Marcela              36.25  3.16/1*   5.46/1*  12.45/1*  16.57/1*  25.23/1*  29.44/1*  32.29/1*  35.44/1*  36.25/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.16/1*   2.30/1*   6.59/1*   4.12/1*   8.26/1*   4.21/1*   2.45/1*   3.15/1*   0.41/1*