Cena Horního Slavkova
5. - 8. 7. 2007
  5.7.
     V menu nalevo se tak, jak budou závodníci se vracet z lesa, budou objevovat jednotlivé výsledky.
  3.7.
     Aktualizována startovka o poslední požadavky a opozdilce v přihláškách. Pokud budete mít nějaké další změny, přijeďte, prosím, na prezentaci dostatečně včas, ať není zbytečný fofr a stres, vždyť jsou prázdniny a léto (byť tedy dle předpovědi zdá se, že bude poněkud méně šťastným).
  2.7.
     Jedny z posledních zpráv pro Vás z přípravného tábora - momentálně je již vše nachystáno, ceny rozděleny, nádobí do bufáče se chystá, roznašeči si obíhají v lese kontroly, aby věděli kam je píchnout. A proto máme čerstvé info z lesa - Bažiny jsou po posledních deštích zodpovědně napuštěny až po okraj , tiplic a komárů se také urodilo dostatek. Pro případ chladného počasí je zásoba rumu více než dostatečná. Nenechte si ujít štafety, budou letos opět výživné a veselé !!
  1.7.
     Jsou tu startovky - celkové pro oddíly, kategorie a zvlášť na 1.etapu, 2.etapu, 3.etapu. Oddílové startovky jsou již doplněny o přehled plateb, bráno z výpisu v pátek 29.6.
     Ve startovkách jsou snad všechny Vaše žádosti o určité startovní časy. Pokud byste měli ještě nějaké prosby, tak mi je napište během zítřka (tj. pondělí), poté bude možnost až na prezentaci prezentaci, a tak přijeďte na závody zavčasu, dořešíme to poté tam. My budeme ve Slavkově od středy odpoledne a předpokládám, že se již i bude točit.
     Zvláštní péči o startovní časy jsme věnovali kategorii HDR - pro informaci přidávám výcuc z pokynů o tomto : U kategorie HDR se budeme snažit Vám vyjít vstříc při individuálních požadavcích na starty s Vašimi ratolestmi. Pokud Vám nebude vyhovovat nalosovaný startovní čas, máte možnost odstartovat ve Vámi zvolený čas a to tak, že v čase jakéhokoli Vakanta můžete vyrazit na trať. Bude zde platit, že kdo dřív přijde, může si dříve vybrat. Tyto změny startů se budou řešit až přímo na startu, případně den předem u prezentace. Na startu dostanete lístek se skutečně odstartovaným časem a ten pak musíte předložit u prezentace. A poslední info k HDR – kdo by náhodou potřeboval, tak je možno zapůjčit doprovod z našich řad.
  28.6.
     Pokyny (pdf) a formulář pro štafety (pdf). Ke startovkám se dostanu až asi o víkendu, takže v neděli navečer by mohli být.
  27.6.
     Dlouho očekávané informace (předpokládám) - délky tratí.
  26.6.
     A přicházejí další a další zprávy od těch, co již byli v lese - Nezapomeňte si vzít s sebou také něco proti komárům a tiplicím. Protože jestli bude trochu pršet a nebude sluníčko, tak tam pěkně žerou, no něco jako v Lazech. Zvlášť Ti, co mají s sebou děti, tak aby z toho nebyli překvapení.
  25.6.
     Z mailu jednoho stavitele : "do pokynů pro závodníky : na všech tratích se od závodníků očekává větší představivost než bývá obvyklé, ne vždy nalezne závodník stát les tam, kde stojí na mapě - v lese někde les spíše leží, ale dost často už tam les ani neleží, protože ho lesáci v průběhi přípravy tratí stihli uklidit - ale ne všude haha"
  25.6.
     Samé dobré zprávy - je zajištěno klasické shromaždiště u školy, k dispozici budou dvě velké telocvičny + prostor na stany. Stanový prostor se sice mírně zmenšil z důvodů výstavby záchranky v zadním rohu louky, ale i tak zbývá dost místa pro Váš kempink.
  20.6.
     Několik zpráv z příprav, neboť závody začínají již za dva týdny - dle slov stavitelů, kteří již byli oběhnout kontroly, tak po několika těch vichrech a zejména po řádění lesáků v lese nesedí snad vůbec nic. Počet přihlášených k dnešnímu dni je přibližně stejný a i jména jsou ve valné většině stejná, takže bude opět, myslím, příjemná atmosféra jako vloni. Tím ale nechci říci, že Vy, co ještě váháte, že se nemáte přihlašovat, ba naopak. Budeme rádi, když přijedete. Tradiční mecenáš štafet již dodal ceny a řekmu Vám, letos jsou i v dárkovém balení. Jen jestli to není škoda, když se to většinou večer hned spotřebuje. Jako tradičně se můžete těšit na prvotřídní bufáček našich dam. Pivo je již zajištěno, dle slov ředitele se bude točit za 14, a to bez ohledu na barvu, chuť, značku a počet stupňů. A k tomu bude samozřejmě tradiční sortiment dalších pochutin. Těšíme se na Vás ....
  18.6.
     Aktualizace přihlášených. Zatím nejsou zkontrolovány platby, proto se nelekejte, když je u Vašeho oddílu v kolonce zaplaceno 0, i když jste platili dávno.
  11.6.
     Pár přihlášek již dorazilo - po kategoriích a po oddílech, bude průběžně doplňováno.
  7.6.
     Tradiční závody na začátku prázdnin pořádané naším oddílem se již kvapem blíží a přípravy jsou v plném proudu. Několik málo přihlášek, včetně jedné ze Švédska, již dorazilo. Je načase mi Vaši poslat, však termín přihlášek je již příští týden. Až jich bude více, tak průběžný stav zveřejním.
Rozpis byl zveřejněn již dávno, ale pro zopakování je znovu zveřejněn zde (.htm) a v .doc dokumentu a .pdf.
nahoru     

ROZPIS
  .htm  ,  .doc  ,  .pdf

PŘIHLÁŠENÍ
  kategorie  ,  oddíly

PARAMETRY

POKYNY

STARTOVKA
  kategorie  ,  oddíly
  1.e  ,  2.e  ,  3.e


VÝSLEDKY
  1.etapa  +  mezičasy
  2.etapa  +  mezičasy
  3.etapa  +  mezičasy
  CELKOVÉ 

  ŚTAFETY 
Sponzoři závodulasting sport.jpg, 4 kB