Výsledky KK OB 2017

Konečné výsledky kategorie: D7          2.2km    0m 14k

16   Nádeníčková Iva          ZŠ Nejdek Karlovarsk NEJ
15   Bartošová Marie          Gym a obch. ak. ML   MLG         
14   Holíková Simona          ZŠ Nejdek Karlovarsk NEJ       
13   Ziebová Veronika         Gym. Ostrov          OSG        
12   Pánková Eliška           ZS Sokolov Pionýrů   SOP         
11   Jirková Jitka            ZS Sokolov Běžecká   SOB         
10   Kováčová Klaudie         ZS Mariánské Lázně J MLJ      
9     Nováčková Johana         Gym. Ostrov          OSG       
8     Kopičková Natálie        ZS Sokolov Pionýrů   SOP         
7     Sklenářová Kristýna      ZS Mariánské Lázně J MLJ      
       Galánová Petra           ZS Sokolov Pionýrů   SOP           
6     Šedá Eliška              ZŠ Mariánské Lázně U MLU        
5     Kochová Denisa           ZS Mariánské Lázně J MLJ          
4     Laušmanová Tereza        ZŠ Mariánské Lázně U MLU         
3     Jonášová Veronika        ZS Sokolov Běžecká   SOB          
       Křížová Michaela         ZS Mariánské Lázně J MLJ         
2     Straková Tereza          Soukromá ZŠ ML Čtyřl MLC         
       Rothová Barbora          ZS Mariánské Lázně J MLJ            
       Butorová Petra           ZŠ Mariánské Lázně U MLU          
1     Brožová Eliška           Gym a obch. ak. ML   MLG          
       Vaňková Anna             ZŠ Mariánské Lázně U MLU       DISK              
       Korandová Leona          Soukromá ZŠ ML Čtyřl MLC       DISK   
           
MS    Lisá Štěpánka            Gym. Ostrov          OSG      MS   30.25  +     13.34

 

Konečné výsledky kategorie: D9          2.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
16     Černá Kateřina           Gym a obch. ak. ML   MLG          
15     Tokárová Regina          Gym. Ostrov          OSG           
14     Nádeníčková Pavla        Gym. Ostrov          OSG           
13     Vítová Lucie             ZS Sokolov Běžecká   SOB        
12     Chladová Martina         Gym a obch. ak. ML   MLG         
11     Mudrová Kateřina         ZS Sokolov Pionýrů   SOP           
10     Čechová Linda            ZS Mariánské Lázně J MLJ          
       Švejnohová Zora          Gym a obch. ak. ML   MLG       
9      Borsiková Eliška         ZŠ Mariánské Lázně U MLU         
        Musilová Markéta         Gym a obch. ak. ML   MLG         
8      Straková Veronika        Soukromá ZŠ ML Čtyřl MLC          
7      Ščasnárová Marie         ZŠ Mariánské Lázně U MLU        
6      Valková Anna             ZS Mariánské Lázně J MLJ          
       Daduláková Tereza        ZŠ Mariánské Lázně U MLU          
       Šmejdová Karolína        ZŠ Mariánské Lázně U MLU        
       Aidarkeev Baška          ZS Mariánské Lázně J MLJ        
       Baranová Andrea          ZS Mariánské Lázně J MLJ          
       Lillová Marie            ZS Sokolov Pionýrů   SOP       DISK              
        Trinh Anna               ZS Mariánské Lázně J MLJ       DISK              
        Tiralová Miroslava       Soukromá ZŠ ML Čtyřl MLC       DISK  

 

Konečné výsledky kategorie: H7          2.5km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
16    Oncirk Jan               Gym. Ostrov          OSG           
15    Tokár Radim              Gym. Ostrov          OSG          
       Donda Jiří               Gym. Ostrov          OSG          
       Štěrba Marek             Gym. Ostrov          OSG 
         
14    Janoch Samuel            Gym a obch. ak. ML   MLG           
13    Fiala Michal             ZS Sokolov Pionýrů   SOP           
12    Ferko Matyáš             ZS Sokolov Pionýrů   SOP           
11    Kasl Adam                ZŠ Mariánské Lázně U MLU           
10    Karliczek Tomáš          ZŠ Nejdek Karlovarsk NEJ           
        Dvořák Miroslav          ZS Sokolov Pionýrů   SOP          
9     Vítek Pavel              ZS Mariánské Lázně J MLJ           
8     Šolc Filip               ZS Mariánské Lázně J MLJ           
7     Strnad jiří              ZŠ Mariánské Lázně U MLU           
6     Volf Ondřej              ZS Sokolov Běžecká   SOB           
       Vaněk Lukáš              ZS Mariánské Lázně J MLJ          
       Holeček Jan              ZŠ Mariánské Lázně U MLU          
      Marek jakub              ZS Mariánské Lázně J MLJ          
      Čech Tomáš               ZS Mariánské Lázně J MLJ          
      Dienstbier David         ZŠ Mariánské Lázně U MLU          
      Petrák Tomáš             ZŠ Mariánské Lázně U MLU  

 

 
Konečné výsledky kategorie: H9          3.0km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
16    Hejduk Zdeněk            ZS Sokolov Pionýrů   SOP           
15    Krych Jan                ZS Sokolov Pionýrů   SOP           
14    Bartoš Václav            Gym a obch. ak. ML   MLG           
       Lill Petr                ZS Sokolov Pionýrů   SOP              
13    Šesták Štěpán            ZŠ Mariánské Lázně U MLU           
12    Milota Břetislav         ZŠ Mariánské Lázně U MLU           
11    Rákos Adam               Gym a obch. ak. ML   MLG           
10    Kováč František          ZS Mariánské Lázně J MLJ           
9     Brtník Ondřej            ZS Mariánské Lázně J MLJ           
       Poláček Marek            ZŠ Mariánské Lázně U MLU          
      Mora Petr                ZŠ Mariánské Lázně U MLU          
      Novák Ondřej             Gym a obch. ak. ML   MLG         
      Pham Patrik              ZS Mariánské Lázně J MLJ        
      Aidarkeev Felix          ZS Mariánské Lázně J MLJ      
      Tomáš Michal             ZS Mariánské Lázně J MLJ      
      Dennison Jindřich        ZŠ Mariánské Lázně U MLU       DISK              
      Tomi Adam                Gym a obch. ak. ML   MLG       DISK              
 MS Ouda Martin              ZŠ Mariánské Lázně U MLU      MSDISK